BL: Nápolyban ápolják a Liverpool kórházba került középpályását

Hátsérülés gyanújával egy nápolyi kórházba szállították Naby Keitát, a Liverpool labdarúgócsapatának középpályását.
Csakfoci Admin 2018. október 4., csütörtök 9:49
Hátsérülés gyanújával egy nápolyi kórházba szállították Naby Keitát, a Liverpool labdarúgócsapatának középpályását.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 4., csütörtök 9:49
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A guineai játékost hordágyon vitték le a pályáról a szerdai Napoli–Liverpool Bajnokok Ligája-találkozón, és kivizsgálásra az olasz városban tartották.

A csapatorvos is vele tartott a kivizsgálásokra" – áll az angol klub rövid közleményében. Azt egyelőre nem tudni, pontosan mi történt Keitával, akit a 19. percben kellett lecserélni.

A Napoli Insigne 90. percben szerzett góljával 1–0-ra győzött.

(MTI)

Olvastad már?
BL: A Barca gólzáporos meccsen verte a Tottenhamet, a Napoli legyőzte a Poolt - videók
A Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában a Barcelona izgalmas meccsen nyert a Wembleyben a Tottenham vendégeként. Eredmények.
Elolvasom
Átigazolások
Vasas / Ajka
Ketten kölcsönben
Két támadó érkezett a Vasastól az NB II-es Ajkához: a 22 éves Artner Dávid és a 21 éves Pintér Attila Filip szezon végéig lesznek a Veszprém megyei csapat játékosai.
DVTK
Bejelentés
Szabó Balázs tavaly a DVTK II-be tért vissza, emellett az akadémián edzőként dolgozott. Most pedig új, profi szerződést írt alá, így teljes értékű tagja lett az első keretnek.
ZTE / Újpest
Szendrei ügye függőben
Szendrei Norbert iránt valóban érdeklődik az Újpest, de a ZTE elsősorban külföldre szeretné eladni egyik legértékesebb játékosát.
Tovább az összes átigazoláshoz