Hátsérülés gyanújával egy nápolyi kórházba szállították Naby Keitát, a Liverpool labdarúgócsapatának középpályását.
A guineai játékost hordágyon vitték le a pályáról a szerdai Napoli–Liverpool Bajnokok Ligája-találkozón, és kivizsgálásra az olasz városban tartották.
„A csapatorvos is vele tartott a kivizsgálásokra" – áll az angol klub rövid közleményében. Azt egyelőre nem tudni, pontosan mi történt Keitával, akit a 19. percben kellett lecserélni.
A Napoli Insigne 90. percben szerzett góljával 1–0-ra győzött.
(MTI)
Olvastad már?
BL: A Barca gólzáporos meccsen verte a Tottenhamet, a Napoli legyőzte a Poolt - videók
A Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában a Barcelona izgalmas meccsen nyert a Wembleyben a Tottenham vendégeként. Eredmények.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.