Barcelona: Dembélé újra megsérült, több mint egy hónap kihagyás vár rá

Újabb sérülést szenvedett a Barcelona támadója, Ousmane Dembélé, aki bő egy hónapig nem állhat csapata rendelkezésére.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 20., kedd 11:41
Újabb sérülést szenvedett a Barcelona támadója, Ousmane Dembélé, aki bő egy hónapig nem állhat csapata rendelkezésére.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 20., kedd 11:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az FC Barcelona hétfőn este hivatalos honlapján jelentette be, hogy ismét megsérült a csapat játékosa, Ousmane Dembélé. A beszámoló szerint a futballista bal comhajlóítóizma sérült meg, aminek következtében előreláthatólag öthetes kihagyás vár rá.

Dembélé pályára lépett a katalánok idénybeli első bajnokiján a La Ligában, amelyet a Barcelona 1-0-ra elveszített a Bilbao otthonában. A játékos ekkor még nem jelezte, hogy megsérült volna, a gránátvörös-kékek e heti első edzését azonban abba kellett hagynia fájdalmai miatt. A támadó igen sérülékeny, Barcelonába igazolása óta már ötödik alkalommal kényszerül kihagyásra.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz