Az Arsenal francia klasszisa biztosan kihagyja a rangadót

Arséne Wenger menedzser nem számíthat második legeredményesebb csatárára a Liverpool elleni összecsapáson.
Budai László 2017. december 20., szerda 11:33
Arséne Wenger menedzser nem számíthat második legeredményesebb csatárára a Liverpool elleni összecsapáson.
Szerző: Budai László 2017. december 20., szerda 11:33

Olivier Giroud, az Arsenal francia válogatott labdarúgója sérülés miatt nem léphet pályára pénteken a Liverpool elleni angol bajnoki rangadón.

Arséne Wenger, a londoniak vezetőedzője szerint megsérült a csatár combhajlítóizma kedden, a West Ham United elleni Ligakupa-mérkőzésén, emiatt kell kihagynia a következő összecsapást.

A 31 éves támadó ebben a szezonban eddig hétszer volt eredményes, ezzel honfitársa, Alexandre Lacazette mögött az Arsenal második legeredményesebb játékosa.
(mti)

Átigazolások
Kocaelispor
Baloghra nem számítanak
Balogh Botond az idény végén távozik a Kocaelisportól, miután a klubja nem aktiválja a kölcsönszerződésében szereplő kivásárlási opciót.
Honvéd
Kiderült a spanyol edző neve
A Honvéd kispadjára az egyik esélyes név Pablo Alfaro, aki március óta a Gimnàstic vezetőedzője.
ETO / Puskás Akadémia
Borbélyékat ajánlgatják
Ki válthatja Vladimir Weiss-t a Slovan kispadján? - NB I-es jelöltek is lehetnek.
Tovább az összes átigazoláshoz