Négy játékos szinte biztosan kihagyja a Beitar Jeruzsálem elleni első találkozót csütörtökön.
A műtét után lábadozó Berecz Zsombor, és a hasfalhúzódással bajlódó Gaál Bálint biztosan nem tarthat a Vasassal a Beitart Jeruzsálem elleni, csütörtöki Európa Liga-találkozóra (18:45), Izraelbe, mint ahogyan az új cseh szerzemény, Vít Benes sem lehet majd ott az angyalföldiekkel – írja a vasasfc.hu.
Rossz hír, hogy valószínűleg Vaskó Tamás sem játszhat, mivel a Sturm Graz elleni meccsen megsérült térdének még pihenésre van szüksége. Ráadásul a hétfői edzésen ismét ütközött egy játékostársával, ám szerencsére a keddi orvosi vizsgálat nem mutatott ki a belső védőnél sem szalag-, sem pedig porcsérülést.
A Vasas szerdán kora hajnalban utazik majd el Izraelbe.
Átigazolások
Légiósok
Balogh Botond
Váratlan fordulat; mégsem veszi meg Balogh Botondot a török Kocaelispor.
Sampdoria
Gartenmann megérkezett
Az FTC-től nyáron távozó Stefan Gartenmann a Sampdoriában folytatja.
Szeged
Csatár érkezik
A Csakfoci információi szerint Szegeden hamarosan bejelenthetik Haragos Viktor érkezését. A 24 esztendős csatár az Aqvital FC Csákvártól igazol a Tisza-partra, a múlt szezont 4 góllal zárta.