A Vidi válogatott kapusára még hosszú kihagyás vár - elárulta mikor térhet vissza

Kovácsik Ádám még októberben szenvedett térdízületi szalagsérülést, majd novemberben megműtötték. Most pedig elmondta, hogy mikor térhet vissza.
Privacsek András 2021. január 1., péntek 18:30
Kovácsik Ádám még októberben szenvedett térdízületi szalagsérülést, majd novemberben megműtötték. Most pedig elmondta, hogy mikor térhet vissza.
Szerző: Privacsek András 2021. január 1., péntek 18:30

- Ha minden jól alakul, akkor áprilistól edzhetek a csapattal. A nyári felkészülési meccseken reményeim szerint már állhatok a kapuban. Február elején fogok tudni elkezdeni kocogni. Labdát rúgni, fogni, azt talán már januárban, mondtam is Brokinak (Brockhauser István, kapusedző – a szerk.), hogy az edzőtáborban úgy készüljön, hogy én is viszek kesztyűt, és ha más nem, akkor ülve edzek - mondta Kovácsik Ádám a feol.hu-nak.

Átigazolások
FTC
Pesic távozóban
Egybehangzó sajtóhírek szerint Aleksandar Pesic napokon belül a török másodosztályú Amedsporhoz kerülhet: a játékos és a klub már megegyezett, az átigazoláshoz a Ferencváros jóváhagyása hiányzik.
Mezőkövesd
Hornyák Csaba
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően a DVSC 19 éves balhátvédje, Hornyák Csaba - a tavalyi évhez hasonlóan - tavasszal újra a Mezőkövesd csapatát segítheti kölcsönben.  
Fradi
Botka jövője
Információink szerint Botka Endre kapcsán olasz ajánlatokat merültek fel, de a Budapest Honvédnál is szóba került a Ferencváros játékosa.
Tovább az összes átigazoláshoz