A szezon két legfontosabb meccséről is hiányozhat a Real alapembere

Spanyol lapértesülések szerint nem javul Isco vállsérülése, így szinte biztos, hogy kihagyja a keddi, Bayern München elleni BL-visszavágót, de nem csak azt.
Privacsek András 2018. április 29., vasárnap 14:09
Spanyol lapértesülések szerint nem javul Isco vállsérülése, így szinte biztos, hogy kihagyja a keddi, Bayern München elleni BL-visszavágót, de nem csak azt.
Szerző: Privacsek András 2018. április 29., vasárnap 14:09

Nem túl jó hír a Real szimpatizánsok számára, hogy Isco nem léphet pályára kedden a Bernabéuban, a Bayern München elleni BL-visszavágón. Az első meccsen vállsérülést szenvedett középpályásra többhetes kihagyás is várhat, így előfordulhat, hogy a május 6-ai El Clásicón sem lehet ott a csapatban.

A Real 2-1-es előnyből várja a keddi találkozót.

Átigazolások
Reagált a jövőjére
Sztanyiszlav Csercseszov
A Fradit korábban irányító tréner a róla szóló sajtóhírekre reagálva egyértelművé tette: kizárólag jelenlegi csapatára koncentrál.
Kapós lett a fiatal légiós
Akpe Victory
Portugál sajtóhírek szerint a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory felkeltette a Benfica érdeklődését, miután remek félszezont produkált.
Újabb légiós távozott
Ante Roguljic
Közös megegyezéssel és azonnali hatállyal szerződést bontott a DVTK és Ante Roguljić. A horvát középpályás így a Fizz Liga utolsó fordulójában sem lép pályára. (dvtk.eu)
Tovább az összes átigazoláshoz