A kórházból üzent a Vasas nyári szerzeménye

A Vasas hivatalos honlapján közölte, hogy térdműtéten esett át a csapat nyári szerzeménye. Az angyalföldiek szélsője, Tóth László reméli, hogy egy hónap múlva újra a pályán lehet.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 27., kedd 17:55
A Vasas hivatalos honlapján közölte, hogy térdműtéten esett át a csapat nyári szerzeménye. Az angyalföldiek szélsője, Tóth László reméli, hogy egy hónap múlva újra a pályán lehet.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 27., kedd 17:55

Az első fordulóban Dorogon egy rossz mozdulat után szúrást éreztem a bal térdemben – kezdte Tóth László a vasasfc.hu-nak. – Az MRI vizsgálat kimutatta, hogy van egy kis porcleválásom. Dr. Lejkó Dezsővel abban maradtunk, hogy különböző kezelésekkel és rehabilitációval megpróbáljuk orvosolni a problémát. Mivel azonban nem javult a térdem, Székesfehérváron Dr. Schandl Károly hétfőn délután megoperált. A doktor úr szerint jól sikerült a beavatkozás. Ha minden rendben lesz, bő egy hónap múlva már a pályán lehetek.

Átigazolások
FTC
Kapus lett profi
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves kapusával, Baranyi Zéténnyel, aki ebben a szezonban egyszer már az NB III-as együttes keretében is ott volt, az U19-ben pedig alapember.
FTC
Keane és a Celtic
Az FTC vezetőedzője, Robbie Keane edzői ambícióiról nyilatkozott.
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Tovább az összes átigazoláshoz