A Haladás csatárát ketten lökték a kapufának - súlyos a sérülése

Hosszabb ideig nem léphet pályára a szombathelyiek játékosa a szerdai bajnokin történt esetet követően.
Dudás Gábor 2019. augusztus 8., csütörtök 16:16
Hosszabb ideig nem léphet pályára a szombathelyiek játékosa a szerdai bajnokin történt esetet követően.
Szerző: Dudás Gábor 2019. augusztus 8., csütörtök 16:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Csuklótörést szenvedett a Siófok elleni szombathelyi NB II-es bajnokin (1-1) Gaál Bálint: a haladas.hu beszámolója szerint a 80. percben Tóth Dávid jobb oldali beadására az ötösön Gaál Bálint és két siófoki védő érkezett -

utóbbiak a klubhonlap szerint együtt lökték meg a felugró csatárt, aki emiatt a jobb oldali kapufának esett.

Lehetett látni, hogy komoly a baj, hiszen a vendégjátékosok is mutogatták, itt bizony orvosra lesz szükség. Előbb Haladás orvosi stábja ápolta a támadót, majd a mentősök is megérkeztek, végül hordágyon vitték le a játékost.

A diagnózis szerint Gaál jobb csuklója eltörött, felépülése hosszú heteket vesz igénybe. Amennyiben megműtik, speciális rögzítőkötéssel esetleg valamivel korábban visszatérhet a pályára.

Átigazolások
ETO
Tóthról lemond a Nürnberg?
Miroslav Klose már Tóth Rajmund nélkül tervezhet – újabb rossz jel a magyar középpályás nürnbergi átigazolása ügyében.
Karcag
Asztalos Karcagon
A Karcag bejelentette, hogy a DVSC-vel való kooperáció keretében Asztalos Noel náluk folytatja a következő idényben.
ETO
Kölcsönadás
A szerb élvonalba került kölcsönben Jovan Zivkovic, az ETO támadója,
Tovább az összes átigazoláshoz