6-7 hónapig nem játszhat a Haladás egyik legjobbja

Megműtötték Németh Máriót, aki egy hónapig a lábára sem állhat rá.
Dudás Gábor 2019. november 17., vasárnap 19:38
Megműtötték Németh Máriót, aki egy hónapig a lábára sem állhat rá.
Szerző: Dudás Gábor 2019. november 17., vasárnap 19:38

Mint arról beszámoltunk, az NB II-ben egyelőre a kiesés ellen küzdő Haladás még a Nyíregyháza elleni 1-3-as bajnoki a 77. percében, térdsérülés miatt veszítette el saját nevelésű alapemberét, Németh Máriót.

A 24 éves középpályásnak 2016. október 22-én, Mezőkövesden a bal térdében elszakadt az elülső keresztszalagja, akkor a műtétet követően hosszú hónapokot kellett kihagynia. Most is hasonló sérülésre gyanakodtak az esetében, az MR-vizsgálat pedig valóban kiderítette, hogy ezúttal is a bal térdében szakadt el az elülső keresztszalag.

Meg is operálták a játékost, Siófokon esett át kétórás műtéten, a beavatkozás során a jobb térdéből pótolták a szalagokat. A jobb térdére igen, a balra viszont három-négy hétig  nem állhat rá. Hat-hét hónapot vesz igénybe a felépülése, ha minden jól megy, a bajnokság végén talán néhány meccsen játszhat Németh - írja a haladas.hu.

Átigazolások
ZTE
Új igazolás
A nigériai Beyond Limits akadémistája, Isaac Chukwudi Zalaegerszegre szerződött - jelentette be az afrikai egyesület.
Nyíregyháza
Elkelt a távozó
Hivatalossá vált, hogy a legutóbb a Nyíregyházánál szerepelt Dantaye Gilbert a cseh élvonalbeli Dukla Praha játékosa lett.
Légiósok
Szabó is Lengyelországban
Az eddig az Eintracht Braunschweigben szerepelt Szabó Levente is Lengyelországba igazolt, ahol a Zaglebie Lubint erősítheti a jövőben.
Tovább az összes átigazoláshoz