A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.05: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Csehország-Dánia (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Ukrajna-Anglia (ismétlés)

M4 Sport+

20.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Paks (ismétlés)

Digisport 1

08.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon (ismétlés)
12.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Montpellier (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Montpellier (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal (ismétlés)
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Everton (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Everton (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester United (ismétlés)
17.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG (ismétlés)
19.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon (ismétlés)
21.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Montpellier (ismétlés)
23.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Montpellier (ismétlés)

Spíler 1

07.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Liverpool-Atalanta (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Lokomotiv Moszkva-Salzburg (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Liverpool (ismétlés)
15.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Chelsea (ismétlés)
17.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Burnley (ismétlés)
19.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leeds (ismétlés)
21.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Brighton (ismétlés)

Spíler 2

07.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Alavés (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla (ismétlés)
15.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Valencia (ismétlés)
17.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Levante (ismétlés)
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Cádiz (ismétlés)

Arena 4

10.00: Labdarúgás, Copa América, Uruguay-Kolumbia (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, Copa América, Argentína-Ecuador (ismétlés)