M4 Sport

08:15 Eb 2016, Csehország – Horvátország (ism.)

10:10 Eb 2016, Spanyolország – Törökország (ism.)

15:00 Eb 2016, Belgium – Írország (ism.)

16:45 Bajnokok Ligája magazin (ism.)

17:15 Eb 2016, Izland – Magyarország (ism.)

19:05 BL-klasszikusok, 6. rész (ism.)

19:30 BL-klasszikusok, 1. rész (ism.)

20:00 Eb 2016, Portugália – Ausztria (ism.)

21:55 Bajnokok Ligája, RB Leipzig – Tottenham, nyolcaddöntő (ism.)

Sport 1

08:15 Bundesliga, 4. forduló, RB Leipzig – Bayern München (ism.)

17:30 Bundesliga, BuLi Classic. St. Pauli-Bayern 2001-02 (új)

18:00 BuLi Classic. Schalke-Leverkusen 2005-06 (új)

Sport 2

12:00 Inside Bundesliga: a Bundesliga dinoszaurusza (ism.)

13:30 A futball lázadója: Ewald Lienen (új)

Digi Sport 1

09:45 Európa Liga, LASK – Manchester United (ism.)

11:35 PL Classics – Liverpool-Newcastle, 1995/96, összefoglaló (ism.)

15:20 Európa Liga, Elődöntő, 2012, Athletic Bilbao – Sporting (ism.)

18:00 Premier League 100 – David James (ism.)

18:30 Európa Liga, Elődöntő, 2012, Valencia – Atlético Madrid (ism.)

20:20 PL Classics – MU-Ipswich, 1994/95, összefoglaló (ism.)

20.50 Premier League 1-11 – Kevin Phillips

21:50 Európa Liga döntő, 2012, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (ism.)

Digi Sport 2

09:25 Ligue 1, AS Monaco – PSG (ism.)

11:15 Ligue 1, PSG – Nantes (ism.)

13:10 PL Classics – Liverpool-Newcastle, 1995/96, összefoglaló

13:40 Premier League 100 – David James (ism.)

14:10 Olasz bajnokság, AC Milan – Lecce (ism.)

16:10 Olasz bajnokság, Lecce – Juventus (ism.)

18:00 Olasz bajnokság, Internazionale – Parma (ism.)

20:00 Olasz bajnokság, SPAL – Napoli (ism.)

22:00 Inside Serie A Magazin, 2. rész (ism.)

22:30 Olasz bajnokság, AS Roma – AC Milan (ism.)

Digi Sport 3

08:50 Európa Liga, Vidi – Chelsea (ism.)

Spíler TV

08:00 Bajnokok Ligája, Juventus – Olympique Lyon (ism.)

10:00 Premier League, Southampton – Liverpool (ism.)

14:30 Bajnokok Ligája, Valencia – Atalanta (ism.)

17:00 Premier League, Liverpool – Arsenal (ism.)

19:00 Premier League, Liverpool – Everton (ism.)

21:00 Premier League, Tottenham – Liverpool (ism.)

Spíler 2

09:05 La Liga, Espanyol – FC Barcelona (ism.)

11:10 La Liga, Osasuna – Real Sociedad (ism.)

13:15 Bajnokok Ligája, RB Leipzig – Tottenham Hotspur (ism.)

15:15 Bajnokok Ligája magazin

15:50 Bajnokok Ligája, PSG – Borussia Dortmund (ism.)

17:50 La Liga: Mini

21:05 La Liga, Real Madrid – Celta Vigo (ism.)

23:10 Bajnokok Ligája – Archív

23:45 La Liga, Eibar – Sevilla (ism.)