A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.45: Labdarúgás, férfi U19-es elitkör, Magyarország-Skócia (ismétlés)

M4 Sport+

17.15: Labdarúgás, női NB I, ETO FC Győr-MTK Budapest (élő)

Sport 2

08.30: Labdarúgás, vb-pótselejtező, elődöntő, Portugália-Törökország (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, vb-pótselejtező, elődöntő (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzések, összefoglaló (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzések, Anglia-Svájc (ismétlés)
15.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzések, Írország-Belgium (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzések, Hollandia-Dánia (ismétlés)

Digisport 1

08.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nice (ismétlés)
09.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille (ismétlés)
11.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lyon (ismétlés)
13.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-PSG (ismétlés)

Digisport 2

15.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Burnley (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle (ismétlés)
19.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-West Ham United (ismétlés)
21.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lyon (ismétlés)
23.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-PSG (ismétlés)

Digisport 3

20.20: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
22.40: Labdarúgás, Angol Ligakupa, döntő, Chelsea-Liverpool (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Hoffenheim (ismétlés)
10.05: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Freiburg (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Aston Villa (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Norwich (ismétlés)
16.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-West Ham United (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Chelsea (ismétlés)
22.40: Labdarúgás, angol Fa-kupa, Nottingham-Liverpool (ismétlés)

Spíler 2

08.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Betis (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante (ismétlés)
18.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Mallorca (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Almería-Girona (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad (ismétlés)