A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Puskás Akadémia (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid-Internazionale (élő)
23.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, összefoglaló (élő)

Sport 1

14.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, 16. forduló, összefoglaló (ismétlés)
16.30: Labdarúgás, török bajnokság, 15. forduló, összefoglaló (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, RB Leipzig-Manchester City (élő)
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, AC Milan-Liverpool (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, összefoglaló (élő)

Sport 2

11.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, 16. forduló, összefoglaló (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga, csoportkör, Real Madrid-Internazionale (élő)
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Porto-Atlético Madrid (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, PSG-Club Brugge (ismétlés)

Digisport 1

09.30: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
10.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Brest (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Troyes (ismétlés)
14.50: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-Rennes (ismétlés)
16.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-PSG (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Brighton (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester City (ismétlés)
12.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Liverpool (ismétlés)
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 3

22.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-PSG (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Yeovil-Stevenage (ismétés)
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Arsenal (ismétlés)
22.35: Labdarúgás, német bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Madrid (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Betis (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
22.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Madrid (ismétlés)

Arena 4

06.30: Labdarúgás, német másodosztály, St.Pauli-Schalke (ismétlés)
08.30: Labdarúgás, német másodosztály, Heidenheim-Regensburg (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Freiburg (ismétlés)