A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

13.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Mainz (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayer Leverkusen (élő)
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Augsburg (élő)

Sport 2

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Fenerbahce (élő)

Digisport 1

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Atalanta (élő)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AC Milan (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Napoli (élő)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Bologna (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Cagliari (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Marseille (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lens (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Benevento (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nimes (élő)
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham Hotspur (élő)
23.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Lazio (ismétlés)

Digisport 3

07.20: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Manchester United (ismétlés)
09.20: Labdarúgás, Európa Liga, Young Boys-Ajax (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, Európa Liga, Arseal-Olimpiakosz (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Newcastle (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Lazio (élő)
19.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lens (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon – Paris Saint-Germain (élő)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nimes (ismétlés)

Spíler 1

08.25: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Bayern München-Lazio (ismétlés)
10.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Everton-Manchester City (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Chelsea-Sheffield United (élő)
17.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Leicester City-Manchester United (élő)
20.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Chelsea-Sheffield United (ismétlés)

Spíler 2

07.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Sevilla (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Elche (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Granada (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Alavés (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Alavés (ismétlés)

Arena 4

13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Glasgow Rangers (élő)
15.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Swansea-Cardiff (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, LASK Linz-Red Bull Salzburg (ismétlés)