A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

16.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, Hatvan-Ferencváros (ismétlés)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-AC Milan (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 4. forduló, összefoglaló (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, török bajnokság, 5. forduló, összefoglaló (ismétlés)
18.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Genoa (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Internazionale (élő)
23.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Adana (ismétlés)

Sport 2

16.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, 4. forduló, összefoglaló (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo (élő)

Digisport 1

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Norwich-Liverpool (élő)

Digisport 2

12.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Brentford (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester United (ismétlés)
16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Crystal Palace (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester City-Wycombe Wanderers (élő)
22.45: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 3

08.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Lille (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Rennes (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Bordeuax (ismétlés)
14.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nantes (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-AS Monaco (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Queen’s Park Rangers-Everton (élő)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Leicester (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, német bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Vallecano (élő)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Granada (ismétlés)
19.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid (élő)
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Celta Vigo (élő)

Arena 4

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Fürth (ismétlés)