A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Bayern München (élő)

Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-1. FC Köln (élő)
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Fenerbahce (élő)

Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Atalanta (élő)
17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale (élő)
20.25: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Lazio (élő)

Digisport 2

13.05: Labdarúgás, Európa Liga, Arsenal-Villarreal (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Fulham (élő)
19.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Arsenal (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, Premier League, Brighton-West Ham United (élő)
23.10: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Atalanta (ismétlés)

Digisport 3

08.00: Labdarúgás, Serie A, összefoglaló (ismétlés)
09.40: Labdarúgás, Serie A, Inter-AS Roma (ismétlés)
11.30: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Juventus (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Manchester City (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Liverpool (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Leeds (élő)
15.35: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Manchester City (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, Angol FA-kupa, döntő, Chelsea-Leicester (élő)
20.35: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Leeds (ismétlés)
22.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Liverpool (ismétlés)

Spíler 2

07.20: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, Chelsea-Real Madrid (ismétlés)
09.20: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Elche (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, Manchester City-PSG (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Atlético Madrid (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, La Liga, Cádiz-Huesca (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Osasuna (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Atlético Madrid (ismétlés)

Arena 4

12.00: Labdarúgás, skót bajnokság, összefoglaló (ismétlés)