A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.30: Labdarúgás, NB I, MTK Budapest-MOL Fehérvár FC (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Mezőkövesd (ismétlés)
20.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Real Madrid-Chelsea (élő)
23.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, összefoglaló (élő)
23.45: Labdarúgás, NB II, Vasas-Szeged (ismétlés)

Sport 1

18.45: Labdarúgás, török bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Bayern München-Villarreal (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, összefoglaló (élő)

Sport 2

09.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Verona (ismétlés)
11.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Juventus (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AC Milan (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 1

09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
10.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nantes (ismétlés)
12.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeuax-Metz (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-PSG (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Troyes (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nice (ismétlés)
19.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon (ismétlés)
21.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Montpellier (ismétlés)

Digisport 2

07.30: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Wolverhampton (ismétlés)
11.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea (ismétlés)
13.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Crystal Palace (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton (ismétlés)
17.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Liverpool (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Leeds (ismétlés)
20.05: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe (ismétlés)
22.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Atlético Madrid (ismétlés)

Arena 4

08.45: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Union Berlin (ismétlés)
11.15: Labdarúgás, angol másodosztály, összefoglaló (ismétlés)