A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Paks-Újpest (élő)

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, MTK-MOL Fehérvár (élő)

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, FTC-DVSC (ismétlés)

17.55: Labdarúgás, Szlovák bajnokság, SK Slovan – FC DAC 1904, 2. félidő (élő)

18.50 Futsal, Válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Szerbia (élő)

m4sport.hu

17.00: Labdarúgás, Szlovák bajnokság, SK Slovan – FC DAC 1904 (élő)

Sport 1

19.30 Labdarúgás, Török bajnokság, 32. forduló, Fenerbahce – Galatasaray (élő)

Sport 2

09.00 Labdarúgás, Olasz bajnokság, 32. forduló, Internazionale – Verona (ismétlés)

12.30 Labdarúgás, Olasz bajnokság, 32. forduló, Genoa – Lazio (élő)

15.00 Labdarúgás, Olasz bajnokság, 32. forduló, Napoli-Fiorentina (élő)

18.00 Labdarúgás, Olasz bajnokság, 32. forduló, Roma-Salernitana (élő)

20.45 Labdarúgás, Olasz bajnokság, 32. forduló, Torino-Milan (élő)

Digi Sport 1

10.25 Labdarúgás, Ligue 1, Clermont – PSG (ismétlés)

13.00 Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux – Metz (élő)

15.00 Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Troyes (élő)

17.30 Labdarúgás, Premier League, Manchester City – Liverpool (élő)

21.00 Labdarúgás, Ligue 1, Marseille – Montpellier (élő)

22.55 Labdarúgás, Ligue 1, Brest-Nantes (ismétlés)

Digi Sport 2

15.00 Labdarúgás, Ligue 1, Angers – Lille (élő)

17.00 Labdarúgás, Ligue 1, Lens-Nice (élő)

19.00 Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Lyon (élő)

21.15 Labdarúgás, Premier League, Leicester-Crystal Palace (ismétlés)

Digi Sport 3

06.55 Labdarúgás, Premier League, Newcastle – Wolverhampton (ismétlés)

08.50 Labdarúgás, Premier League, Southampton-Chelsea (ismétlés)

11.30 Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Brighton (ismétlés)

15.00 Labdarúgás, Ligue 1, Brest – Nantes (élő)

22.15 Labdarúgás, Premier League, Manchester City – Liverpool (ismétlés)

Spíler 1

05.00 Labdarúgás, Bundesliga 2, SSV Jahn Regensburg – FC Ingolstadt 04 (ismétlés)

08.00 Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln – 1. FSV Mainz 05 (ismétlés)

15.00 Labdarúgás, Premier League, Norwich City – Burnley (élő)

17.00 Labdarúgás, Premier League, Everton – Manchester United (ismétlés)

19.05 Labdarúgás, Premier League, Aston Villa – Tottenham Hotspur (ismétlés)

21.10 Labdarúgás, Premier League, Norwich City – Burnley (ismétlés)

23.15 Labdarúgás, Premier League, Watford – Leeds United (ismétlés)

Spíler 2

05.50 Labdarúgás, La Liga, RCD Mallorca-Atletico de Madrid (ismétlés)

07.55 Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Getafe CF (ismétlés)

14.00 Labdarúgás, La Liga, Osasuna-D. Alaves (élő)

16.15 Labdarúgás, La Liga, Espanyol-RC Celta (élő)

18.30 Labdarúgás, La Liga, Elche CF-R. Sociedad (élő)

21.00 Labdarúgás, La Liga, Levante UD-FC Barcelona (élő)

23.10 Labdarúgás, La Liga, RCD Espanyol-RC Celta (ismétlés)

Aréna 4

06.00 Labdarúgás, Bundesliga, 29. forduló, Hertha-Union Berlin (ismétlés)

Youtube

16.00: Labdarúgás, NB II, Pécs-Győr (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Ajka-Haladás (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Csákvár-Dorog (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Diósgyőr-Tiszakécske (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Kecskemét-Békéscsaba (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Szolnok-Nyíregyháza (élő)

SZOLNOKI MÁV FC – NYIREGYHÁZI SPARTACUS FC from Szolnok TV Zrt. on Vimeo.