A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, összefoglaló (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Spanyolország-Horvátország, negyedöntő (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Portugália-Olaszország, negyedöntő (ismétlés)
17.00: A magyar labdarúgó-válogatott szűkített Európa-bajnoki keretének bejelentése (élő)
23.20: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Hollandia-Franciaország, negyedöntő (ismétlés)

Sport 1

14.00: Labdarúgás, Európa Liga, idényösszefoglaló (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Horvátország-Örményország (élő)
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Lengyelország-Oroszország (élő)
23.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzések, összefoglaló (élő)

Sport 2

09.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olaszország-San Marino (ismétlés)
21.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Szlovákia-Bulgária (ismétlés)

Digisport 1

07.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lens (ismétlés)
08.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-AS Monaco (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-PSG (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-St.Étienne (ismétlés)
14.35: Labdarúgás, francia bajnokság, osztályozó, Nantes-Toulouse (ismétlés)
19.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, szezonvisszatekintő (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus (ismétlés)
22.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Atalanta (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Atalanta (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Inter (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Cagliari (ismétlés)

Digisport 3

17.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lens (ismétlés)
19.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-AS Monaco (ismétlés)
21.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-PSG (ismétlés)
23.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-St.Étienne (ismétlés)

Spíler 1

19.00: Labdarúgás, angol bajnokság (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Sevilla (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság (ismétlés)

Arena4

11.00: Labdarúgás, angol harmadosztály, rájátszás, Blackpool-Lincoln (ismétlés)