A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Mezőkövesd (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Puskás Akadémia (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót-Kisvárda (élő)
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Debrecen (élő)

Sport 2

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Spezia (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorenta-Milan (élő)

Digisport 1

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester United (élő)
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Arsenal (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain-Nantes (ismétlés)

Digisport 2

14.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain-Nantes (élő)
22.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Brighton (ismétlés)

Digisport 3

09.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille (ismétlés)

Spíler1

08.00: Labdarúgás, német másodoszály, Sandhausen-Nürnberg (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Chelsea (élő)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-RB Leipzig (élő)
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-West Ham (élő)
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Southampton (ismétlés)
22.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Brentford (ismétlés)

Spíler2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Athletic Bilbao (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Villarreal (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Alavés (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Osasuna (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Osasuna (ismétlés)

Aréna4

11.45: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayern München (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Stuttgart (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Hertha (élő)
20.15: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Bremen-Schalke (élő)
22.45: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Stuttgart (ismétlés)