M4 Sport

12.35: UEFA Bajnokok Ligája-magazin (ismétlés)
17.30: A labdarúgó vb-k legjobb mérkőzései, Franciaország 1998: Argentína-Anglia nyolcaddöntő (ismétlés)

Sport 1

12.45: Német Kupa, döntő, Bayer Leverkusen-Bayern München (ismétlés)
20.00: Török bajnokság, Galatasaray-Trabzonspor (élő)
22.00: A Bundesliga bajnokai
22.30: Portugál bajnokság, FC Porto-Belenenses (élő)

Sport 2

08.45: Német Kupa, döntő, Bayer Leverkusen-Bayern München (ismétlés)

Eurosport 1

20.25: Norvég bajnokság, Stabaek-Rosenborg (élő)

Digisport 1

08.05: Angol bajnokság, Manchester United-Bournemouth (ismétlés)
10.05: Angol bajnokság, Leicester-Crystal Palace (ismétlés)
11.55: Ligue 1, szezonvisszatekintő (ismétlés)
12.55: Angol bajnokság, Burnley-Sheffield United (élő)
15.05: Olasz bajnokság, Lazio-AC Milan (ismétlés)
16.55: Olasz bajnokság, Internazionale-Bologna (élő)
19.20: Olasz bajnokság, Cagliari-Atalanta (élő)
21.35: Olasz bajnokság, Napoli-AS Roma (élő)

Digisport 2

07.00: Olasz bajnokság, Juventus-Torino (ismétlés)
09.40: Olasz bajnokság, Sassuolo-Lecce (ismétlés)
19.55: Angol bajnokság, Southampton-Manchester City (élő)
22.10: Angol bajnokság, Burnley-Sheffield United (ismétlés)

Digisport 3

11.30: Olasz bajnokság, Juventus-Torino (ismétlés)
19.25: Olasz bajnokság, Parma-Fiorentina (élő)

Spíler1 TV

07.45: Angol bajnokság, Manchester City-Liverpool (ismétlés)
10.55: Angol bajnokság, Norwich-Brighton (ismétlés)
12.55: Angol bajnokság, Wolves-Arsenal (ismétlés)
15.10: Angol bajnokság, Newcastle-West Ham (élő)
17.15: Angol bajnokság, Liverpool-Aston Villa (élő)
19.55: Angol bajnokság, Wolves-Arsenal (ismétlés)
22.05: Angol bajnokság, Newcastle-West Ham (ismétlés)

Spíler2 TV

07.50: Spanyol bajnokság, Valladolid-Alavés (ismétlés)
11.35: Spanyol bajnokság, Celta Vigo-Betis (ismétlés)
13.40: Spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid (élő)
16.45: Spanyol bajnokság, Espanyol-Leganés (élő)
19.00: Spanyol bajnokság, Osasuna-Getafe (élő)
21.30: Spanyol bajnokság, Villarreal-FC Barcelona (élő)