A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.00: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező, Lengyelország-Magyarország (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Észak-Írország-Magyarország (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnoki selejtező, elitkör, Magyarország-Törökország (ismétlés)
21.35: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Észak-Írország-Magyarország (ismétlés)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, világbajnoki pótselejtező, Portugália-Észak-Macedónia (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, világbajnoki pótselejtező, Lengyelország-Svédország (ismétlés)

Sport 2

14.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Franciaország-Dél-Afrika (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Spanyolország-Izland (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Észak-Írország-Magyarország (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Hollandia-Németország (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Elefántcsontpart (ismétlés)

Digisport 1

10.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Leeds (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle (ismétlés)
13.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-West Ham (ismétlés)
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City (ismétlés)

Digisport 2

12.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-PSG (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lyon (ismétlés)
15.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille (ismétlés)
17.40: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
21.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Metz (ismétlés)
23.45: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 3

18.35: Labdarúgás, Angol Ligakupa, elődöntő, Tottenham-Chelsea (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, Angol Ligakupa, elődöntő, Arsenal-Liverpool (ismétlés)
22.25: Labdarúgás, Angol Ligakupa, döntő, Chelsea-Liverpool (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Aston Villa (ismétlés)
20.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-West Ham (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Valencia (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, össszefoglaló (ismétlés)
20.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona (ismétlés)
22.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Betis (ismétlés)

Arena 4

18.00: Labdarúgás, Liverpool TV, archív mérkőzés (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, MLS, összefoglaló (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, Liverpool TV, archív mérkőzés (ismétlés)