A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.00: Labdarúgás, NB II, Haladás-Diósgyőr (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, MOL Magyar Kupa, elődöntő, Paks-Újpest (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, MOL Magyar Kupa, elődöntő, Győri ETO FC-Ferencváros TC (élő)

Sport 1

15.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Inter-Milan (ismétlés)
18.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Salernitana (élő)
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Juventus-Fiorentina (élő)

Sport 2

09.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Inter-Milan (ismétlés)
11.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Hamburg-Freiburg (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, RB Leipzig-Union Berlin (élő)

Digisport 1

09.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Leicester City (élő)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Brighton (felvételről)

Digisport 2

12.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Monaco (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Marseille (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nice (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Paris Saint-Germain (élő)

Digisport 3

08.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Strasbourg (ismétlés)
10.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lens (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nice (ismétlés)

Spíler 1

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Arsenal (élő)
23.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Crystal Palace (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atéltico Madrid-Granada (élő)
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid (élő)
23.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Getafe (ismétlés)

Arena 4

06.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Bayern München (ismétlés)
08.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Frankfurt (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Leipzig (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, német bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, Liverpool TV, Manchester City-Liverpool (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, MLS, összefoglaló (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, Liverpool TV, Manchester City-Liverpool (ismétlés)