A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

06.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd (ismétlés)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 20. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Alcoyano-Real Madrid (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 20. forduló, összefoglaló (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Giresunspor (élő)

Digisport 1

11.50: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Chelsea-Tottenham (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Rennes (élő)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Arsenal-Sunderland (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Chelsea-Tottenham (ismétlés)
20.20: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Liverpool-Leicester (ismétlés)

Spíler 1

08.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Burnley (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, FA Kupa, Bristol City-Fulham (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Mainz (élő)
18.25: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Chesterfield (élő)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Rayo Vallecano (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 20. forduló, összefoglaló (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Mallorca (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Celta Vigo (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Barcelona (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Valencia (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Barcelona (ismétlés)

Arena4

12.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mönchengladbach (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Union Berlin (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Dortmund (élő)
22.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Union Berlin (ismétlés)