A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

11:00 OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC – Puskás Akadémia (ism.)

13:25 OTP Bank Liga: Kisvárda – Újpest (ism.)

18:00 OTP Bank Liga: Honvéd – Diósgyőr (ÉLŐ)

20:15 OTP Bank Liga: Paksi FC – Ferencváros (ÉLŐ)

22:30 Góóól

DunaWorld

17:45 OTP Bank Liga: ZTE FC – MTK Budapest (ÉLŐ)

20:05 OTP Bank Liga: Budafok – Mezőkövesd (ÉLŐ)

Sport 1

11:45 Bundesliga, 12. Forduló, Eintracht Frankfurt – Mönchengladbach (ism.)

18:15 Bundesliga, 12. forduló, Schalke – Freiburg (ÉLŐ)

20:30 Bundesliga, 12. forduló, Bayern München – Wolfsburg (ÉLŐ)

22:45 Bundesliga, 12. forduló, Hoffenheim – RB Leipzig (mai)

Sport 2

17:00 Spanyol Kupa, 1. forduló, Cantolagua – Valladolid (ism.)

23:00 Spanyol Kupa, 1. forduló, Cardassar – Atlético Madrid (mai)

Digi Sport 1

09:20 Serie A, Benevento – Lazio (ism.)

11:35 Európa Liga, Napoli – Real Sociedad (ism.)

13:25 Európa Liga, Tottenham – Antwerp (ism.)

15:15 Európa Liga, összefoglaló (ism.)

16:45 Premier League, összefoglaló (ism.)

18:25 Serie A, Juventus – Atalanta (ÉLŐ)

20:40 Serie A, Internazionale – Napoli (ÉLŐ)

22:45 Ligue 1, PSG – Lorient (felv.)

Digi Sport 2

18:55 Premier League, Leeds – Newcastle (ÉLŐ)

20:55 Premier League, Liverpool – Tottenham (ÉLŐ)

Digi Sport 3

08:50 Ligue 1, Marseille – AS Monaco (ism.)

11:05 Ligue 1, Lens – Montpellier (ism.)

12:55 Ligue 1, Lille – Bordeaux (ism.)

15:45 Ligue 1, St. Étienne – Angers (ism.)

20:40 Serie A, Genoa – AC Milan (ÉLŐ)

23:05 Serie A, Juventus – Atalanta (ism.)

Spíler TV

18:55 Premier League, Arsenal – Southampton (ÉLŐ)

20:55 Premier League, West Ham United – Crystal Palace (ÉLŐ)

23:50 Premier League, Fulham – Brighton (ism.)

Spíler 2

18:55 Premier League, Leicester City – Everton (ÉLŐ)

20:55 La Liga, Barcelona – Real Sociedad (ÉLŐ)

Aréna 4

18:30 Championship, Derby County – Swansea City (ÉLŐ)

21:00 Championship, Reading – Norwich City (ÉLŐ)