M4 Sport

06.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Mezőkövesd (ismétlés)
10.25: Labdarúgás, UEFA Bajnokok Ligája, összefoglaló (ismétlés)
16.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, Molde-Ferencváros (ismétlés)
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-DVTK (élő)

M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MTK Budapest (élő)

Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-RB Leipzig (élő)
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Borussia Dortmund (felvételről)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Werder Bremen (élő)

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester United (élő)
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Everton (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio (élő)
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes (ismétlés)

Digisport 2

08.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Atalanta (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Benevento (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Metz (élő)

Digisport 3

07.15: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Leicester-Arsenal (ismétlés)
09.15: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester City-Bournemouth (ismétlés)
11.05: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Lincoln City-Liverpool (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes (élő)
22.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Atalanta (ismétlés)

Spíler 1

08.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, Molde-Ferencváros (ismétlés)
13.10: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton-Manchester City (ismétlés)
15.10: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Liverpool (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Brom-Chelsea (élő)
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Southampton (élő)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Brom-Chelsea (ismétlés)

Spíler 2

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe (élő)
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Huesca (élő)
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Real Sociedad (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe (ismétlés)

Arena 4

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Ried-Salzburg (élő)