A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

06.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőri VTK-MTK Budapest (ismétlés)
22.35: Labdarúgás, NB I, Paks-Mezőkövesd (ismétlés)

M4 Sport+

14.15: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Slovan Bratislava-Dunaszerdahely (élő)
17.00: Labdarúgás, NB I, Paks-Mezőkövesd (élő)
19.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Újpest (élő)

Sport 1

07.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntők, összefoglaló (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, török bajnokság, 28. forduló, összefoglaló (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Erzgebirge Aue-Hannover (élő)

Sport 2

12.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntők, összefoglaló (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Leipzig (élő)
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund (élő)
23.45: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Leverkusen (mai)

Digisport 1

10.00: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Arsenal (élő)
18.00: Labdarúgás, Európa Liga, összefoglaló (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio (élő)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
08.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
09.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Udinese (ismétlés)
11.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Spezia (ismétlés)
13.35: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Benevento (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sassuolo (élő)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Leicester City (élő)

Digisport 3

22.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sassuolo (ismétlés)

Spíler 1

13.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Tottenham (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Southampton (élő)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Wolverhampton (élő)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Southampton (ismétlés)

Spíler 2

06.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valencia (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Getafe (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Eibar (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Barcelona (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla (ismétlés)

Arena 4

07.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Juventus (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Watford-Nottingham Forrest (élő)
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Swansea-Middlesbrough (élő)

Youtube

14.00: Labdarúgás, NB II, DVSC-Kaposvár (élő)