A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

11.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Gyirmót (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Zalaegerszeg (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-Kisvárda (élő)
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Honvéd-Paks (élő)
21.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Góóól, összefoglaló (élő)

Sport 2

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Venezia (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Torino (élő)

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Watford (élő)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes (élő)
19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Marseille (élő)

Digisport 2

21.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Southampton (ismétlés)
23.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes (ismétlés)

Digisport 3

08.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-PSG(ismétlés)
10.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nice (ismétlés)

Spíler 1

11.50: Labdarúgás, német másodosztály (ismétlés)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság (élő)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leicester City (élő)
20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Brentford (ismétlés)
22.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester City (ismétlés)

Spíler 2

08.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Mallorca (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Mallorca (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Villareal (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Alavés (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid (ismétlés)

Arena 4

07.15: Labdarúgás, német másodosztály, Dynamo Dresden-Schalke (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Köln (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Hertha (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Leipzig (élő)
23.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Leipzig (ismétlés)