A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.30: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, visszavágó, Rangers-Leipzig (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, Európa Liga/Európa Konferencia Liga, összefoglaló (ismétlés)
23.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Góóól! (élő)
23.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Puskás Akadémia (ismétlés)

M4 Sport+

14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Puskás Akadémia (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Mezőkövesd (élő)
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MTK Budapest (élő)

Sport 2

12.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágó, Real Madrid-Manchester City (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Udinese (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sampdoria (élő)

Digisport 1

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester United (élő)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Aston Villa (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal-Palace-Watford (ismétlés)

Digisport 2

09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-AS Monaco (ismétlés)
21.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Strasbourg (ismétlés)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-AS Monaco (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Strasbourg (élő)

Spíler 1

07.05: Labdarúgás, német másodosztály, Paderborn-Sandhausen (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, német másodosztály, Regensburg-Heidenheim (élő)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Union Berlin (élő)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Southampton (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, német bajnokság, Liverpool-Tottenham (élő)
23.10: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Union Berlin (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Sociedad (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Granada (élő)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Wolverhampton Wanderers (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Elche (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-FC Barcelona (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valencia (ismétlés)

Arena 4

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Fürth-Dortmund (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Mainz (élő)
20.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Schalke-St. Pauli (élő)