A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd (élő)
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Paksi FC (élő)
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC (élő)
22.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd (ismétlés)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Inter (ismétlés)

Sport 2

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Udinese (élő)

Digisport 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 2

07.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leeds (ismétlés)
09.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton (ismétlés)
18.15: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
19.25: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Monaco (ismétlés)
21.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon (ismétlés)
23.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Marseille (ismétlés)

Spíler 1

07.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Newcastle (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, német bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
15.20: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-FSV Mainz 05 (élő)
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Arsenal (élő)
22.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Burnley (ismétlés)

Spíler 2

08.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Espanyol (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Alavés (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Villareal (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Elche (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Elche (ismétlés)

Arena 4

11.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Wolfsburg (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bielefeld (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund (élő)
20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburger SV-Schalke 04 (élő)