A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Debrecen (élő)
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Paks (élő)
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Puskás Akadémia (élő)
22.00: Labdarúgás, Góóól!, összefoglaló (élő)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, összefoglaló (ismétlés)
08.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
11.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Venezia-Atalanta (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Roma (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Sampdoria (élő)

Sport 2

19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Adana Demirspor-Trabzonspor (élő)
22.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, döntő, Betis-Valencia (élő)

Digisport 1

08.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United (ismétlés)
09.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Brighton (ismétlés)
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Watford (élő)
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Tottenham Hotspur (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain-Lens (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Montpellier (ismétlés)

Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Montpellier (élő)
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-AS Monaco (élő)

Digisport 3

21.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Watford (ismétlés)

Spíler 1

08.10: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-Ingolstadt (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester United (élő)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Mönchengladbach (élő)
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Aston Villa (ismétlés)
20.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Newcastle (ismétlés)
22.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester United (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Elche (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Rayo Vallecano (ismétlés)
15.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Getafe (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Málaga-Eibar (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Cadiz (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Rayo Vallecano (ismétlés)

Arena 4

08.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Huddersfield-Barnsley (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leipzig-Union Berlin (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Dortmund (élő)