M4 Sport

15.20: Labdarúgás, Európai Szuperkupa, Bayern München-Sevilla (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest (élő)
23.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest (ismétlés)

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas (élő)

Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Wolfsburg (élő)

Digisport 1

08.05: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio (ismétlés)
09.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Fiorentina (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Sassuolo (élő)
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Newcastle (élő)
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Milan (élő)
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus (élő)
23.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Strasbourg (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-Rennes (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Metz (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice (élő)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Lyon (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims – Paris Saint-Germain (élő)
23.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa (ismétlés)

Digisport 3

15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Strasbourg (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Southampton (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Leeds United (élő)
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City (élő)
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Wolverhampton Wanderers (élő)
22.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Leeds United (ismétlés)

Spíler 2

07.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, Molde-Ferencváros (ismétlés)
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante (élő)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Athletic Bilbao (élő)
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Granada (élő)
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Sevilla (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Granada (ismétlés)

Arena 4

15.15: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers (élő)