A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-MTK (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros (élő)
19.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Diósgyőr-Szeged (élő)
21.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros (ismétlés)

Sport 2

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Empoli (élő)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Napoli (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AS Roma (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Internazionale (élő)

Digisport 1

09.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Southampton (ismétlés)
11.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Norwich (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lens (élő)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Everton (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Angers (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain-Lorient (élő)
22.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Monaco (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-Marseille (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Watford (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Monaco (élő)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Brest (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, német bajnokság (ismétlés)
12.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Aston Villa (ismétlés)
14.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester City (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Newcastle United (élő)
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leicester (ismétlés)
21.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Brentford (ismétlés)
23.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Newcastle United (ismétlés)

Spíler 2

08.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Alavés (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Elche (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Osasuna (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Cádiz (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Sevilla (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Rayo Vallecano (ismétlés)

Arena 4

10.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-RB Leipzig (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Celtic (élő)

Youtube

16.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Budaörs-Haladás (élő)

16.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kecskemét-Győr (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-III. Kerület (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Békéscsaba (élő)