A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Puskás Akadémia (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, FIFA Klubvilágbajnokság, Palmeiras-Tigres (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Szolnoki MÁV FC-Újpest FC (élő)
22.25: Labdarúgás, FIFA Klubvilágbajnokság, Al Ahly-Bayern München (ismétlés)

Sport 1

11.45: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Bayern (ismétlés)
13.45: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-RB Leipzig (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, török bajnokság, 24. forduló, összefoglaló

Sport 2

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, 20. forduló, összefoglaló (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Juventus-Internazionale (élő)

Digisport 1

07.30: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
08.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-PSG (ismétlés)
10.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Reims (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Strasourg (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Rennes (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-West Brom (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Southampton (ismétlés)
11.05: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Manchester City (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Premier League, Fulham-West Ham (ismétlés)
15.10: Labdarúgás, Premier League, Sheffield United-Chelsea (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, Serie A, összefoglaló (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Inter (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Crotone (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, Serie A, Parma-Bologna (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Verona (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, Serie A, Juventus-AS Roma (ismétlés)
19.05: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Genoa (ismétlés)
21.05: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-PSG (ismétlés)

Spíler 1

18.50: Labdarúgás, Premier League, összefoglaló
20.00: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-West Ham United (élő)
23.00: Labdarúgás, FA Kupa, Burnley-Bournemouth (mai)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, La Liga, Betis-Barcelona (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Juventus-Ferencváros (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Getafe (élő)
23.20: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Celta Vigo (ismétlés)

Arena 4

12.30: Labdarúgás, skót bajnokság, összefoglaló