A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

09.25: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Szerbia (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, férfi U19-es elitkör, Magyarország-Skócia (élő)

M4 Sport+

16.00: Labdarúgás, női NB I, DVTK-Ferencváros (élő)

Sport 1

19.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Spanyolország-Albánia (élő)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Franciaország-Elefántcsontpart (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Horvátország-Szlovénia (élő)
18.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Svájc (élő)
20.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Németország-Izrael (élő)
23.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, összefoglaló (élő)

Digisport 1

08.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nice (ismétlés)
09.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-West Ham (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)

Digisport 2

13.20: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Real Madrid-Barcelona (ismétlés)

Digisport 3

14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle (ismétlés)
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Burnley (ismétlés)
17.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-West Ham (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham (ismétlés)
16.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Aston Villa (ismétlés)
22.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Chelsea (ismétlés)

Spíler 2

08.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Atlético Madrid (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Eibar-Lugo (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Getafe (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Zaragoza-Amorebieta (ismétlés)
20.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona (ismétlés)

Arena 4

07.00: Labdarúgás, Barcelona TV, Real Madrid-Barcelona (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Dortmund (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, Charlotte-Cincinnati (élő)
——-
0.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, Sporting Kansas City-Real Salt Lake (élő)