A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

09:05 Európa Liga és Konferencia Liga-magazin (ism.)

10:30 Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Ferencváros – Benfica (ism.)

13:30 Góóól!2 (ism.)

15:25 Fradi Tv (ism.)

17:15 Bajnokok Ligája, összefoglaló (ism.)

18:00 Merkantil Bank Liga, Szeged-Csanád GA – Pécsi MFC (ÉLŐ)

21:00 Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Manchester City – PSG (ÉLŐ)

23:05 Bajnokok Ligája, összefoglaló

Sport 1

08:00 Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Villarreal – Manchester United (ism.)

11:15 Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Chelsea – Juventus (ism.)

15:15 Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Sevilla – Wolfsburg (ism.)

18:30 Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Internazionale – Sahtar Donyeck (ÉLŐ)

20:45 Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Sheriff Tiraspol – Real Madrid (ÉLŐ)

Sport 2

20:45 Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Atlético Madrid – Milan (ÉLŐ)

23:00 Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, Liverpool – FC Porto (mai)

Digi Sport 1

09:30 Ligue 1, Rennes – Montpellier (ism.)

11:20 Ligue 1, Brest – Lens (ism.)

13:30 Ligue 1, PSG – Nantes (ism.)

15:20 Ligue 1, Monaco – Lille (ism.)

Digi Sport 3

08:50 Premier League, Liverpool – Arsenal (ism.)

11:10 Premier League, Premier League, Burnley – Crystal Palace (ism.)

13:00 Premier League, Watford – Manchester United (ism.)

16:15 Premier League, Aston Villa – Brighton (ism.)

20:05 Angol Ligakupa, Preston North End – Liverpool (ism.)

Spíler TV

18:00 Bundesliga, Hoffenheim – RB Leipzig (ism.)

20:35 Premier League, Leicester City – Chelsea (ism.)

Spíler 2

21:10 La Liga, Barcelona – Espanyol (ism.)

23:15 La Liga, Sevilla – Deportivo Alavés (ism.)

Aréna 4

08:00 Bundesliga, 12. forduló, Freiburg-Frankfurt (ism.)

10:30 Bundesliga, 12. forduló, Mainz-Köln (ism.)

YouTube

13:00 Merkantil Bank Liga, Soroksár – Diósgyőr (ÉLŐ)

13:00 Merkantil Bank Liga, Budaörs – Csákvár (ÉLŐ)

13:00 Merkantil Bank Liga, Szentlőrinc – Vasas (ÉLŐ)

 

18:00 Merkantil Bank Liga, Haladás – Siófok (ÉLŐ)