A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MTK (élő)
20.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MOL Fehérvár (ismétlés)
23.50: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Budaörs-DVSC (ismétlés)

M4 Sport+

17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MOL Fehérvár (élő)
19.25: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Budaörs-DVSC (élő)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern-Leipzig (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Paderborn-Nürnberg (élő)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Stuttgart (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Leverkusen (élő)

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Cagliari (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Sassuolo (élő)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Milan (élő)
23.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta (ismétlés)

Digisport 2

08.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Bologna (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Napoli (élő)
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon (élő)

Digisport 3

06.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG (ismétlés)
10.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lens (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Brest (élő)
23.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco (ismétlés)

Spíler1 TV

08.10: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester United-PSG (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, WBA-C. Palace (élő)
15.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield-Leicester (élő)
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Leeds (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Wolverhampton (élő)
22.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield-Leicester (ismétlés)

Spíler2 TV

08.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Barcelona (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Huesca (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Betis (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Elche (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Sociedad (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Elche (ismétlés)

ARENA4

13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Rangers (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Szeged (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-Gyirmót (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Győr-Ajka (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Kaposvár (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kazincbarcika-Vasas (élő)