A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.40: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-ZTE (ismétlés)
09.45: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Újpest (élő)
17.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Debrecen (élő)

Sport 1

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-AS Roma (élő)

Sport 2

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Sampdoria (élő)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Atalanta (élő)
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino (élő)
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Fenerbahce (ismétlés)

Digisport 1

08.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-AS Monaco (ismétlés)
10.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Lille (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Leeds (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nantes (élő)
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Tottenham Hotspur (élő)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Liverpool (ismétlés)
09.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leiceser-Manchester United (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Nice (élő)
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-St. Étienne (élő)
17:00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Lens (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lorient (élő)
22.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nantes (ismétlés)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Rennes (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Chelsea (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-RB Leipzig (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United (élő)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Wolverhampton (ismétlés)
19.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Brighton (ismétlés)
21.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United (ismétlés)

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Mallorca (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Elche (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Osasuna (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia (élő)

Arena4

13.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Swansea-Cardiff City (élő)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, NB II, Siófok-Békéscsaba (élő)

13.00: Labdarúgás, NB II, Kecskemét-Nyíregyháza (élő)

13.00: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Haladás (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Csákvár-Szeged (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Diósgyőr-Dorog (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Szolnok-Győr (élő)