A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-ZTE (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd (élő)

Sport 2

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese (élő)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Spezia (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Napoli (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Milan (élő)

Digisport 1

08.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Southampton (ismétlés)
10.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester United (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nice (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Rennes (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Monaco (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Marseille (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-St. Étienne (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-St. Étienne (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lens (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lille (ismétlés)
12.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Brighton (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nantes (élő)
21.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Crystal Palace (ismétlés)
12.35: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Bayern München (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Leeds United (élő)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-West Ham United (élő)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Brentford (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Leeds United (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Alavés (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Mallorca (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Betis (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Espanyol (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Betis (ismétlés)

Arena 4

07.45: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Köln (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-RB Leipzig (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers (élő)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Stuttgart (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Siófok-Szeged (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-Tiszakécske (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécs-Nyíregyháza (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szolnok-Békéscsaba (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Dorog (élő)