A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

11.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Mezőkövesd (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-MTK Budapest (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Gyirmót (élő)
19.15: Labdarúgás, női Simple Liga, ETO FC Győr-Ferencváros (élő)

Sport 2

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Venezia (élő)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Fiorentina (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Internazionale (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Bologna (élő)

Digisport 1

14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lyon (élő)
22.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Angers (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Strasbourg (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-St.Étienne (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nantes (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Lille (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Angers (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice (élő)

Digisport 3

07.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Liverpool (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea (ismétlés)

Spíler 1

08.05: Labdarúgás, német másodosztály, Ingolstadt-Hamburg (ismétlés)
10.10: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Norwich (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Crystal Palace (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal (élő)
19.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Leicester (ismétlés)
21.55: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Osasuna (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Celta Vigo (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Real Sociedad (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Mallorca (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Real Sociedad (ismétlés)

Youtube

17.00: Labdarúgás, NB II, Budaörs-DVTK (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Szentlőrinc-Csákvár (élő)