A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Paks (élő)
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Zalaegerszeg (élő)
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros (élő)

Sport 2

12.15: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Genoa (élő)
14.45: Labdarúgás, Serie A, Milan-Sassuolo (élő)
17.45: Labdarúgás, Serie A, Roma-Torino (élő)
20.30: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Lazio (élő)
23.00: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Galatasaray (ismétlés)

Digisport 1

08.20: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Nantes (ismétlés)
10.10: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Metz (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-PSG (élő)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Strasbourg (élő)
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Lyon (élő)
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Troyes (élő)
22.45: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Rennes (ismétlés)

Digisport 2

06.55: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Newcastle (ismétlés)
09.45: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Premier League, Norwich-Wolverhampton (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Rennes (élő)
19.55: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-West Ham (ismétlés)
21.45: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Watford (ismétlés)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Brest (élő)
22.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-West Ham (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Leeds (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Aston Villa (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Borussia Mönchengladbach (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Premier League, Brentford-Everton (élő)
17.25: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Manchester United (élő)
19.55: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Tottenham (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, Premier League, Brentford-Everton (ismétlés)

Spíler 2

07.25: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Rayo Vallecano (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Barcelona (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Real Betis-Levante (élő)
16.10: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Real Sociedad (élő)
18.25: Labdarúgás, La Liga, Cádiz-Atlético Madrid (élő)
20.55: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Sevilla (élő)
23.20: Labdarúgás, La Liga, Cádiz-Atlético Madrid (ismétlés)

Arena 4

13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Livingston-Rangers (élő)
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Union Berlin (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Győr-Szeged (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-III. Kerület (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-Soroksár (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Diósgyőr-Ajka (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Budaörs (élő)