A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Mezőkövesd (ismétlés)
15.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros (ismétlés)
20.15: Góóól!2

Sport 1

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Dortmund (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, török bajnokság, összefoglaló (új)
18.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Real Valladolid-Levante (élő)
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Real Betis-Real Sociedad (élő)

Sport 2

12.45: Labdarúgás, német bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Erzgebirge Aue-Würzburger Kickers (élő)
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Internazionale-AC Milan (élő) 

Digisport 1

09.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Spezia (ismétlés)
11.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Inter (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Barcelona-Athletic Bilbao (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Leeds United (élő)
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Manchester City (élő)
23.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Marseille (ismétlés)

Digisport 2

06.55: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City (ismétlés)
11.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Burnley (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Southampton (ismétlés)
18.55, Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-West Ham United (élő)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Marseille (ismétlés)
09.20: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-Lyon (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nice (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lille (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Nantes (ismétlés)
17.05: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
22.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 1

18.10: Labdarúgás, Angol FA kupa, Manchester United-Liverpool (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Arsenal (élő)
23.35: Labdarúgás, Angol FA kupa, Fulham-Burnley (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Barcelona (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Juventus-Barcelona (ismétlés)
21.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid (ismétlés)

  • ddd
  • ddd
  • ddd

Arena 4

  • 08.30: Labdarúgás, Skót Ligakupa, St.Johnstone-Hibernian (ismétlés)
  • 10.30: Labdarúgás, Skót Ligakupa, Livingston-St. Mirren (ismétlés)
  • 20.45: Labdarúgás, angol harmadosztály, Ipswich Town-Sunderland (élő)
  • 23.45: Labdarúgás, angol harmadosztály, Ipswich Town-Sunderland (ismétlés)