A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Atlético Madrid (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Juventus-Villarreal (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Galatasaray-FC Barcelona  (élő)
23.00: Labdarúgás, Európa Liga/Európa Konferencia Liga, összefoglaló  (élő)

Sport 1

12.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Ajax-Benfica (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Lille-Chelsea (ismétlés)

Sport 2

09.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Lille-Chelsea (ismétlés)
14.15: Labdarúgás, török bajnokság, 28. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 1

09.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Tottenham (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle (ismétlés)

Digisport 2

12.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Marseille (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-AS Monaco (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Bordeaux (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-St.Étienne (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 3

15.15: Labdarúgás, Angol Ligakupa, döntő, Chelsea-Liverpool (ismétlés)
21.50: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Liverpool (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Newcastle United  (élő)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Real Madrid (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna (ismétlés)
23.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Athletic Bilbao (ismétlés)

Arena 4

10.00: Labdarúgás, ZáróBuli, Bundesliga, összefoglaló (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, Barcelona TV, Barcelona-Osasuna (ismétlés)

RTL+

18.30: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayer Leverkusen-Atalanta  (élő)
20.50: Labdarúgás, Konferencia Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, AS Roma-Vitesse  (élő)

RTL Most+

18.45: Labdarúgás, Konferencia Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Basel-Marseille  (élő)
18.45: Labdarúgás, Konferencia Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Rennes-Leicester  (élő)
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, AS Monaco-SC Braga  (élő)
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Crvena Zvezda-Rangers  (élő)
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, West Ham-Sevilla  (élő)
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Eintracht Frankfurt-Real Betis  (élő)
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Lyon-Porto   (élő)
21.00: Labdarúgás, Konferencia Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Gent-PAOK  (élő)