A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

15.00: Labdarúgás, U19-es Eb-selejtező, Magyarország-Ausztria (élő)
17.15: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Németország (élő)
19.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező-mérkőzés, Anglia-Magyarország (élő)

Sport 1

07.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező-mérkőzés, Horvátország-Szlovákia (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, világbajnoki selejtező-mérkőzés, Észak-Macedónia-Németország (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, 8. forduló, 1. játéknap, összefoglaló (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező-mérkőzés, Kazahsztán-Finnország (élő)
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező-mérkőzés, Albánia-Lengyelország (élő)
23.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, 8. forduló, 2. játéknap, összefoglaló (élő)

Sport 2

09.15: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Spanyolország-Franciaország (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező-mérkőzés, Észak-Macedónia-Németország (ismétlés)
19.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, 8. forduló, 1. játéknap, összefoglaló (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező-mérkőzés, Dánia-Ausztria (élő)
22.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező-mérkőzés, Svédország-Görögország (ismétlés)

Digisport 1

17.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Everton (ismétlés)

Digisport 2

18.15: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
19.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Marseille (ismétlés)
21.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-PSG (ismétlés)
23.20: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-Lyon (ismétlés)

Digisport 3

12.35: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Bordeuax (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Newcastle (ismétlés)
22.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Aston Villa (ismétlés)
23.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Everton (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Freiburg (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Burnley (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Rayo Vallecano (ismétlés)
21.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Valencia (ismétlés)
23.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sevilla (ismétlés)

Arena 4

07.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Frankfurt (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Leverkusen (ismétlés)