A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

16.45: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Mezőkövesd (élő)
19.15: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár-Ferencváros (élő)
23.50: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Zalaegerszeg (ismétlés)

M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Zalaegerszeg (élő)

Sport 1

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Bayern München (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-RB Leipzig (élő)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Braunschweig-Nürnberg (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Dortmund (élő)
17.30: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Ankaragücü (ismétlés)

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Manchester City (élő)
15.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Liverpool-Arsenal (ismétlés)
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma (élő)
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes – Paris Saint-Germain (élő)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Brest (ismétlés)

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Atalanta (élő)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Brest (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Cagliari (élő)
22.55: Labdarúgás, Európa Liga, Real Sociedad-Napoli (ismétlés)

Digisport 3

09.00: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Sparta Praha (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, Real Sociedad-Napoli (ismétlés)
14.50: Labdarúgás, Európa Liga, Omonia Nicosia-PSV Eindhoven (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, Európa Liga, Antwerp-Tottenham (ismétlés)
18.50: Labdarúgás, Európa Liga, AEK Athén-Leicester (ismétlés)

Spíler 1

07.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Juventus-Barcelona (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Dinamo Kijev (ismétlés)
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Chelsea (élő)
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-West Ham United (élő)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Chelsea (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atlético Madrid-Salzburg (ismétlés)
08.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Cadiz (ismétlés)
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Huesca (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Atlético Madrid (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-FC Barcelona (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Huesca (ismétlés)

Arena 4

13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Bristol City-Norwich City (élő)
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, RB Salzburg-Tirol (élő)