A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.25: Az Év Sportolója Gála (ismétlés)
16.00: Góóól!2 (ismétlés)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bayern München (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Dortmund (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, német bajnokság, összefoglaló, 15. forduló (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, török bajnokság, összefoglaló, 18. forduló (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Bayer Leverkusen-Eintracht Frankfurt (élő)

Sport 2

16.45: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Dortmund (ismétlés)
18.45: Labdarúgás, német bajnokság, összefoglaló, 15. forduló (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AC Milan-Torino FC (élő)

Digisport 1

13.25: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Tottenham-Brentford (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Newcastle United (élő)
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United (élő)
23.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Atalanta (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Tottenham-Brentford (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City (ismétlés)
12.05: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Brest (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon (ismétlés)
18.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
19.20: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Brest (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon (ismétlés)
23.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Newcastle United (ismétlés)

Digisport 3

08.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Sampdoria (ismétlés)
10.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Atalanta (ismétlés)
12.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo (ismétlés)
14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli (ismétlés)
18.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Inter (ismétlés)

Spíler 1

20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolves-Everton (élő)

Spíler 2

06.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Osasuna (élő)
20.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla (élő)
23.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Osasuna (ismétlés)

Aréna 4

06.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Juventus (ismétlés)