A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain-Manchester City (élő)
23.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, összefoglaló (élő)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 6. forduló, összefoglaló (ismétlés)
15.30: Labdarúgás, török bajnokság, 7. forduló, összefoglaló (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Sahtar Donyeck-Internazionale (élő)
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid-Sheriff Tiraspol (élő)
20.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, összefoglaló (élő)

Sport 2

16.00: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga, csoportkör, Paris Saint-Germain-Manchester City (élő)
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, AFC Ajax-Besiktas (élő)
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, RB Leipzig-Club Brugge (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, AC Milan-Atlético Madrid (ismétlés)

Digisport 1

09.00: Labdarúgás, angol bajnokság, 9. forduló, összefoglaló (ismétlés)
10.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Brighton (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City (ismétlés)
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa (ismétlés)

Digisport 2

18.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Norwich-Liverpool (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Norwich (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Liverpool (ismétlés)
22.50: Labdarúgás, német bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal (ismétlés)
21.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante (ismétlés)
23.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Granada (ismétlés)

Arena 4

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bochum-Stuttgart (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, német bajnokság, Fürth-Bayern München (ismétlés)