M4 Sport

10:00 OTP Bank Liga, DVSC – Kaposvár (ism.)

16:55 OTP Bank Liga, Mezőkövesd – Paks (ÉLŐ)

19:00 OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC – Kisvárda (ÉLŐ)

21:05 OTP Bank Liga, Újpest – Honvéd (ÉLŐ)

23:10 Góóól

Sport 1

08:00 Bundesliga, 30. forduló, Freiburg – Mönchengladbach (ism.)

13:00 Bundesliga 2, 30. forduló, Arminia Bielefeld – Nürnberg (ÉLŐ)

15:00 Bundesliga, 30. forduló, Leverkusen – Bayern München (ÉLŐ)

17:45 BuLi Classicss. RB Leipzig-Bayern 2016-2017 (ism.)

18:15 Bundesliga, 30. forduló, Borussia Dortmund – Hertha BSC (ÉLŐ)

Sport 2

15:30 Bundesliga, 30. forduló, RB Leipzig – Paderborn (ÉLŐ)

Digi Sport 1

09:55 Serie A Classic: Udinese – Juventus 2017/2018 (ism.)

14:30 Európa Liga 2015/2016, Dortmund – Tottenham (ism.)

16:30 Európa Liga 2015/2016, Athletic Bilbao – Valencia (ism.)

19:30 Csizmaszár, Serie A TIM Magazin (ism.)

20:00 Háromoroszlán, Premier League magazin (ism.)

20:40 Premier League Classic: Manchester United – Sheffield Wednesday 1992/1993 (ism.)

21:10 Premier League: A 2019/20-as idény eddigi legszebb góljai (ism.)

21:50 Európa Liga 2019, döntő, Chelsea – Arsenal (ism.)

Digi Sport 2

12:35 Premier League Riválisok, Liverpool – Manchester City (ism.)

13:05 Premier League Classic: Manchester City – Liverpool 2018/2019 (ism.)

22:10 Európa Liga 2019, döntő, Chelsea – Arsenal (ism.)

Digi Sport 3

08:10 Európa Liga, Chelsea – MOL Vidi (ism.)

10:10 Európa Liga, PAOK – MOL Vidi (ism.)

17:15 Serie A Classic: Internazionale – AC Milan 2017/2018 (ism.)

19:15 Serie A Classic: Udinese – Juventus 2017/2018 (ism.)

Spíler TV

12:30 Bajnokok Ligája legendás meccsek, Borussia Dortmund – Real Madrid (ism.)

14:30 Bajnokok Ligája legendás meccsek, Real Madrid – Borussia Dortmund (ism.)

16:30 FA-kupa klasszikusok, Manchester United – Newcastle (ism.)

17:05 Premier League legendás meccsek, West Bromwich – Tottenham (ism.)

19:05 Premier League World

20:40 Premier League legendás meccsek, Fulham – Manchester United (ism.)

Spíler 2

11:10 Bajnokok Ligája legendás meccsek, Borussia Dortmund – Real Madrid (ism.)

13:10 Bajnokok Ligája, Borussia Dortmund – Barcelona (ism.)

15:10 Bajnokok Ligája magazin

15:45 La Liga legendás meccsek, Real Madrid – Barcelona (ism.)

17:50 La Liga World

19:30 Bajnokok Ligája magazin (ism.)

20:05 Bajnokok Ligája legendás meccsek, Borussia Dortmund – Real Madrid (ism.)

22:10 Bajnokok Ligája, Sahtar Donyeck – Manchester City (ism.)