A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Paksi FC (élő)

21.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót-Ferencvárosi TC (ism.)

M4 Sport +

14.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót-Ferencvárosi TC (élő)

Sport 1

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Salernitana (élő)

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Torino (élő)

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Venezia (élő)

Digi Sport 1

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal (ism.)

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Marseille (élő)

Digi Sport 2

8.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-St. Étienne (ism.)

10.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Rennes (ism.)

12.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Marseille (ism.)

14.30: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Troyes (ism.)

16.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon (ism.)

18.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Bordeaux (ism.)

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lille (élő)

Digi Sport 3

8.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Manchester City (ism.)

10.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal (ism.)

12.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Everton (ism.)

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Brest (élő)

Spíler 1

8.05: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Union Berlin (ism.)

12.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Chelsea (ism.)

17.40: Labdarúgás, FA Kupa döntő, Chelsea-Liverpool (élő)

22.20: Labdarúgás, FA Kupa döntő, Chelsea-Liverpool (ism.)

Spíler 2

7.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante (ism.)

15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München (élő)

17.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Celta (ism.)

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganes-Eibar (élő)

23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Mallorca (ism.)

Aréna 4

15.00: Labdarúgás, Bundesliga, (élő)