A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Manchester City-Real Madrid (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, női Magyar Kupa, döntő, Haladás-Győr (élő)
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Liverpool FC-Villarreal CF (élő)

Sport 1

14.00: Labdarúgás, török bajnokság, 34. forduló, összefoglaló (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese (élő)
20.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Internazionale (élő)

Sport 2

23.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese (ismétlés)

Digisport 1

09.10: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
10.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Leeds (ismétlés)
12.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Wolverhampton (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Tottenham (ismétlés)
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton (ismétlés)
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Watford (ismétlés)

Digisport 3

08.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Bordeaux (ismétlés)
10.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lorient (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Troyes (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Strasbourg (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Montpellier (ismétlés)
18.45: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lens (ismétlés)
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Marseille (ismétlés)
22.40: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-AS Monaco (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Southampton (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Southampton (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Granada (ismétlés)
19.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Rayo Vallecano (ismétlés)
21.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia (ismétlés)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Sevilla (ismétlés)

Arena 4

10.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Union Berlin (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, Liverpool TV, Liverpool-Everton (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, MLS, 8. forduló, összefoglaló